Rozmaitości i ciekawostki

Fakty RMF FM z Jasła? Oddaj głos w ankiecie!

Jasło znalazło się wśród sześciu miast, z którym mogą zostać nadane Fakty RMF FM. W tym tygodniu, oprócz Jasła w rywalizacji biorą udział także Suwałki, Gliwice, Wejherowo,  Szamotuły oraz Turek. Głosowanie trwa do piątku do godziny 12.

Fakty RMF FM z Jasła? Oddaj głos w ankiecie!

To, skąd zostaną nadane wiadomości zależy tylko i wyłącznie od Was. Na oficjalnej stronie ogólnopolskiej rozgłośni radiowej została stworzona specjalna ankieta. W argumentach „za” Jasłem został podany piękny Rynek z odnowionymi kamieniczkami, zespół parkowo-pałacowy z Pałacem Sroczyńskich, czy wyjątkowy park linowy, skate park oraz tor BMX.

Z naszych informacji na godzinę 15:00 Jasło wcale nie wypada tak źle w głosowaniu. Na pierwszym miejscu są Gliwice z 27%, następnie Szamotuły z 25,41%, jako trzecie plasuje się Jasło z dorobkiem ponad 18%. Z nieco niższymi wynikami są Suwałki, Turek i Wejherowo.

Jeśli chcesz, aby Fakty RMF FM zostały nadane właśnie z Jasła to koniecznie oddaj swój głos korzystając z tego adresu.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

1
Dodaj komentarz

avatar
1 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
gryszu
Gość
gryszu

Tak dla informacji – jeśli wejdziemy na tym samym komputerze w inna przeglądarke internetową to możemy zagłosować kolejny raz – mnie przynajmniej się udalo. Jak ktos posiada kilka przeglądarek może spróbowac z każdej 🙂

Close
X