Rozmaitości i ciekawostkiWażne wydarzenia

Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze

W dniu 18 września 2011r. na stadionie sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Zarząd Oddziału Gminnego OSP RP co drugi rok organizuje tego typu zawody a tegoroczne cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Zawody przeprowadziła pięcioosobowa komisja z PSP Jasło pod przewodnictwem st. kpt. Sławomira Madejczyka. Na zawody przybyli Stanisław Pankiewicz Wójt Gminy Jasło, Józef Dziedzic Przewodniczący Rady Gminy wraz z radnymi a także Komendant Powiatowy PSP w Jaśle st. bryg. Wiesław Latoszek.

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych – seniorzy i drużyny młodzieżowe. W kategorii seniorów przystąpiło 8 drużyn męskich (Bierówka, Chrząstówka, Niepla, Opacie, Osobnica, Szebnie, Trzcinica, Warzyce) i drużyna żeńska z OSP Szebnie. W kategorii młodzieżowej wystąpiły dwie drużyny chłopców i dwie drużyny dziewczyn z Bierówki i Chrząstówki.

Gminne Zawody Sportowo - Pożarnicze (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Klasyfikacja końcowa:
• Drużyny młodzieżowe
Dziewczęta
1. Bierówka
2. Chrząstówka

Chłopcy
1. Bierówka
2. Chrząstówka
• Drużyny seniorów
Kobiety
1. Szebnie
Mężczyźni
1. Warzyce
2. Trzcinica
3. Niepla
Wszystkie drużyny otrzymały pamiątkowe medale i dyplomy a laureaci dodatkowo nagrody rzeczowe oraz puchary. Drużyny, które zajęły pierwsze miejsca biorą udział w zawodach powiatowych.

UG Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
strażak
strażak
2024 lat temu

… jak zwykle kant na zawodach, czasowo Szebnie były lepsze od Niepli i to one powinny mieć III miejsce… ale jak to zwykle bywa – ktoś musi zawalić! – komisja, odprawiliście barachło !!!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x