r e k l a m a
Rozmaitości i ciekawostki

Nadchodzi era T-Mobile!

Tak, już 5 czerwca 2011 roku działalność w Polsce rozpocznie globalna marka firmy Deutsche Telekom – T-Mobile, która zastąpi usługi świadczone od 1996 roku do tej pory przez PTC (Polską Telefonię Cyfrową) w sieci Era.

Nadchodzi era T-Mobile! (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Oznacza to koniec funkcjonowania na rynku marki Era. Nazwa ta funkcjonować będzie jedynie dla klientów, którzy wcześniej podpisali już umowę na usługi znakowane starą marką.

Co zatem zmieni się oprócz nazwy? Na pewno tańsze będą rozmowy zagraniczne, jak możemy przeczytać na stronie era.pl stawki świadczone w ramach roamingu będą na poziomie stawek usług krajowych.

Kolejną ciekawą nowinką jest usługa „Wszędzie w sieci”, czyli e-mail, facebook i inne serwisy oraz aplikacje sieciowe w UE dostępne dla klientów bez obawy o niespodziewane koszty. Potanieje również transfer danych (transfer 1MB wyniesie 18 groszy).

Włączanie roamingu przed wyjazdem za granicę to kolejna nowość nowego operatora – termin ważności pakietu liczony będzie od pierwszego użycia w roamingu, a nie od włączenia pakietu.

Więcej informacji o dostępnych usługach będzie można znaleźć na stronie www.t-mobile.pl już od 5 czerwca!

Gsmx.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gorka
gorka
2024 lat temu

na razie widzę że w taktaku było 29groszy a teraz jest 30gr za min…super!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x