Rozmaitości i ciekawostki

W czwartek: Show kaskaderskie w Jaśle!

Z pasji i marzeń narodził się jeden z najlepszych obecnie europejskich teamów kaskaderskich parających się profesjonalnym dublowaniem aktorów w wielu uznanych produkcjach kinowych, telewizyjnych i reklamowych – Flott Cascaders Team. Założycielem i twórcą grupy jest Alfred Śmid, obecnie najbardziej uznany ekspert w dziedzinie europejskiego kina akcji oraz filmowych efektów specjalnych.

Zapowiedź (kliknij aby powiększyć)

Na tle niezwykle barwnych efektów – muzycznych, świetlnych, pirotechnicznych zespół prezentuje karkołomne ewolucje z wykorzystaniem samochodów i motocykli. Popis tych niewiarygodnych umiejętności to przedstawienie w pełni profesjonalne, dopracowane w każdym szczególe, pełne dynamiki i akcji oraz iście zegarmistrzowskiej precyzji.

Dwadzieścia pięć lat doświadczeń scenicznych na stadionach całej Europy, team złożony ze specjalistów sportów extremalnych, posiadaczy zapisanych w księdze Ginnessa rekordów świata w skokach odległościowych samochodami i motocyklami to gwarancja imprezy o najwyższym standardzie.

Dowodem wybitnego kunsztu zawodowego zespołu Alfred Śmida jest udział teamu przy produkcji III części kultowego już filmu TAXI oraz oprawa scen mobilnych Bonda – Casino Royale i Quantum of Solace.

Na ponad 100 minut stadion przejdzie we władanie ognia, super maszyn i współczesnych gladiatorów. To niepowtarzalna okazja, aby obejrzeć na żywo wiele niebezpiecznych scen wykorzystywanych na co dzień przy produkcji filmowej, telewizyjnej i reklamowej.

Publiczność stanie się świadkiem zmagań współczesnych gladiatorów wyposażonych w crossowe motocykle, szybkie i wściekłe BMW, quady, monster trucki i inne motoryzacyjne specjały.

W czwartek: Show kaskaderskie w Jaśle! (fot. Organizatorzy)

Spośród wielu atrakcji na szczególną uwagę zasługują: jazda samochodami na dwóch kołach, manewry zsynchronizowane, drifting, poślizgi, skoki nad rzędem aut: samochodem, motocyklem, quadem, wyścigi rzymskie, przejazdy przez płonące ściany, jazda z płonącym człowiekiem, amerykańskie monster track, strzał do pędzącego samochodu z bazooki.

Teren przy ulicy Żeromskiego w Jaśle. Początek pokazu o 20:00. Bilety wstępu: 30 zł. Więcej informacji na tablicach informacyjnych rozwieszonych na terenie miasta Jasła.

Flott Cascaders Team

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x