Czarni: pewne zwycięstwo w Dębicy (foto)

Z dość wymagającym partnerem, przyszło zmierzyć się podopiecznym Roberta Hapa. Mowa tutaj o Wisłoce Dębica, ale jaślanie podobnie jak w ubiegłym sezonie przywieźli komplet punktów do Jasła.

Czarni: pewne zwycięstwo w Dębicy (fot. gadzetykibica.com)

Spotkanie w pierwszym kwadransie układało się pod dyktando gospodarzy, którzy już w 14. minucie, po błędzie jaślan wykorzystali szansę na zdobycie bramki (1:0). Podopieczni Roberta Hapa, nie popadli jednak w histerię i już kwadransie Bernacki rykoszetem umieścił piłkę w bramke gospodarzy (1:1). Pierwsza odsłona sptkania zakończyła się remisem 1:1.

W 65. minucie, bramkę dla Czarnych zdobył Piotr Chrząszcz, który pewnie odnalazł się w polu karnym gospodarzy i pewnym strzałem głową pokonał bramkarza Dębiczan (1:2). Pięć minut później w polu karnym gospodarzy upadł jeden z zawodników Czarnych. Sędzia podyktował jedenastkę, która na bramkę zamienił Sławomir Kwiek (1:3)