Bezbramkowy remis w Dukli w meczu XIX kolejki

Remisem 0:0 zakończyło się dzisiejsze wyjazdowe spotkanie, w którym Czarni mierzyli się z liderem rozgrywek, zespołem Przełęczy Dukla. Pierwsza połowa to gra głównie w środku boiska z nielicznymi okazjami strzeleckimi po obu stronach.

Czarni przeważali, jednak nie przekładało się to w sytuacje bramkowe. Na pierwszą groźną akcję Naszej drużyny musieliśmy czekać do 40 minuty, jednak Kulig nie wykorzystał dobrego dośrodkowania i piłka po strzale głową trafiła tylko w boczną siatkę bramki gospodarzy.

Druga połowa to zdecydowana przewaga Naszej drużyny. Wejście na boisko Szopy spowodowało ożywienie gry Czarnych, a sam Szopa nie wykorzystał kilku wręcz idealnych sytuacji.
Pozostaje lekki niedosyt, ponieważ to Nasza drużyna była zespołem dużo lepszym i z Dukli mogliśmy wyjechać jako lider rozgrywek.

Przełęcz Dukla – JKS Czarni 1910 Jasło 0:0

Czarni: Cyran – Borowiec, Nabożny, Dziobek, Dziedzic – Wójtowicz( 65′ Pham Van), Stelmach, Urban, Wietecha(80′ Blok), Tusiński – Kulig(46′ Szopa)