Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Drugi sprawdzian jasielskich seniorów

W najbliższą sobotę 21 stycznia podopieczni Roberta Hapa rozegrają drugi mecz sparingowy, w ramach przygotowań do rundy wiosennej. Spotkanie zostanie rozegrane na pełnowymiarowym boisku w Dukli. Początek o  godzinie 10.

Nz. jeden z zawodników jasielskiego zespołu walczący o piłkę podczas spotkania ze Stalą Nowa Dęba (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Sparingpartnerem jasielskiego zespołu będzie III – ligowy Partyzant Targowiska, który do przerwy jesiennej na swoim koncie zdołał uzbierać dwadzieścia sześć punktów, w piętnastu spotkaniach, co pozwoliło podopiecznym Mirosława Kality uplasować się na trzeciej pozycji w ligowej tabeli.

W ubiegłą sobotę jaślanie rozegrali spotkanie z przedstawicielem krośnieńskiej okręgówki – Przełomem Besko. Mecz zakończył się pewnym zwycięstwem podopiecznych trenera Hapa 6:1.

Do jasielskiego zespołu przybyli: Michał Kmiecik (Wisłoka Nowy Żmigród), Bartosz Żuławski, Marek Myśliwiec (obaj wrócili z zagranicy), z wypożyczeń: Daniel Bartuś (Orzeł Bieździedza), Maciej Kurdziel (Gaudium Łężyny), Waldemar Złotek (Wisłok Wiśniowa), Ireneusz Brożyna, Bartosz Szopa (juniorzy, rocznik 96), Karol Madejczyk (94), Kamil Garbacik (93).

W kręgu zainteresowań Resovii Rzeszów Jest Dariusz Brągiel, który w rozmowie z Portalem Jaslonet.pl zdradził, że prawdopodobnie zostanie zawodnikiem rzeszowskiego zespołu.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x