SiatkówkaSportWażne wydarzenia

Udany start jasielskich siatkarek w III lidze

Od zwycięstwa 3:0 (25:23, 25:18, 25:15) w wyjazdowym meczu z MUKS OLIMP Czudec rozpoczął swoje występy w III lidze kobiet w sezonie 2011/2012 mocno odmłodzony zespół UKS „MOSiR” Jasło.

Pierwszy set toczył się przy stałej nieznacznej przewadze naszych zawodniczek. Drugi set bardzo dobrze rozpoczęły zawodniczki Olimpu, obejmując wysokie prowadzenie 14:7. Po 10 kolejnych udanych zagrywkach Gabrieli Macek nasz zespół odrobił straty doprowadzając do wyniku 17:14. Dobra gra naszego zespołu w dalszej części seta doprowadziła do pewnego zwycięstwa 25:18. Trzeci set tylko do stanu 7:6 miał wyrównany przebieg. Dalsza gra to wyraźna przewagą naszego zespołu i wysokie zwycięstwo 25:15.

Należy nadmienić, że w naszym zespole wystąpiło 2 juniorki (Sara Michalec i Anna Pociask) oraz 8 kadetek (Karolina Mitoraj, Gabriela Macek, Angelika Osiewalska, Marta Cichoń, Monika Frydrych, Zuzanna Midura, Angelika Rakoczy i Karolina Jurusik). Mecz z Czudcem był także debiutem w III lidze kobiet trenera Leszka Wierzgacza.

UKS „MOSiR” Jasło: Karolina Mitoraj, Sara Michalec, Agnieszka Ćwięka, Katarzyna Marcisz (kapitan), Anna Pociask, Gabriela Macek, Angelika Osiewalska (libero), Marta Cichoń (libero), oraz Monika Frydrych, Zuzanna Midura, Angelika Rakoczy, Karolina Jurusik. Trener: Leszek Wierzgacz.

Uczniowski Klub Sportowy „MOSiR” Jasło ORGANIZACJA POŻYTKU PUBLICZNEGO KRS: 0000222956 PROWADZI NABÓR DO GRUPY ROCZNIK 2001 i MŁODSZE !!! pierwszy trening 16.10.2001 (piątek) godzina 16:00 Gimnazjum Nr.1 JASŁO, ul. Czackiego 2 Więcej informacji:  http://siatkowka.uksmosirjaslo.pl/viewpage.php?page_id=71