JKS Czarni 1910 Jasło – Przełęcz Dukla 3:0

Po dwóch słabszych meczach z Nienaszowem i Rymanowem drużyna wraca na właściwe tory czego konsekwencją jest wygrana na Śniadeckich 3:0 (0:0).

Na początku meczu gra się nie kleiła się, próbowaliśmy stwarzać sytuacje ale mecz nie układał się po naszej myśli,drużyna z Dukli zamiast grać w piłkę często przerywała nasze akcję faulami i sędzia Frankowicz musiał aż 4 krotnie karać żółtymi kartkami piłkarzy z Dukli.Akcji ofensywnych z naszej strony było jak na lekarstwo a przeciwnicy stworzyli jedną bardzo groźna sytuacje ale całe szczęście ze na posterunku był Damian Niemczyński który wybronił sytuację sam na sam z zawodnikiem Przełęczy. Początek drugiej połowy wyglądał podobnie jak pierwsza,lecz po czerwonej kartce dla zawodnika gości(54 min) drużyna z Dukli cofnęła się na własna połowę i tam czekała na nasz ruch.Nasze akcje zaczynają się w końcu zawiązywać czego efektem jest bramka Pawła Setlaka(61′) który po wywalczeniu piłki przez Wojciecha Munie dostaje idealne podanie i z najbliższej odległości pakuje piłkę do bramki,nie mija chwila i na tablicy wyników widnieje już 2:0 a strzelcem bramki jest Michał Borowiec(65′) który pewnym strzałem głową lokuje piłkę obok bezradnego bramkarza gości.Trzecia bramka to wynik ciężkiej pracy przez całe spotkanie Wojciecha Muni(73′) który po profesorsku wymanewrował trzech obrońców Przełęczy i lewą noga skierował piłkę do bramki.W dzisiejszym meczu “Wojtek King “

Bramki: Setlak 61′,Michał Borowiec 65′,Wojciech Munia 73′

Skład: Damian Niemczyński (GK) – Wojciech Dziedzic (C), Michał Borowiec, Aleksander Nabożny, Krzysztof Szydło, Artur Wójtowicz (Sowa 46’), Jakub Wyderka (86’), Bartosz Szopa (Myśliwiec 82’), Paweł Setlak (Szura 75’), Jakub Frączek (Kulig 37’), Wojciech Munia  (Bałut 78’) oraz Patryk Szostak (GK), Wojciech Myśliwiec, Kacper Szura, Dariusz Bałut,  Maciej Sowa, Damian Kulig, Tomasz Pałucki.

Trener :Ryszard Skuba.