Porażka w spotkaniu kontrolnym z Orłem Bieździedza

Porażką 0:2 zakończyło się wczorajsze spotkanie kontrolne Naszego zespołu z Orłem Bieździedza.

Oba gole dla Orła padły w pierwszej połowie. W drugiej połowie z bardzo dobrej strony pokazała się młodzież Naszego klubu, która nie pozwoliła podwyższyć prowadzenia Orła.

Co więcej Nasza drużyna stworzyła kilka składnych akcji, które zagroziły bramce drużyny z Bieździedzy. Niestety, żadna z akcji nie została wykończona golem i mecz zakończył się wynikiem 0:2.

W sobotę kolejne spotkanie kontrolne. Tym razem Czarni Jasło jadą do Dębicy by rozegrać mecz z tamtejszym Igloopolem.