Przegrana 2:3 z Orłem Przeworsk w meczu XXX kolejki

Orzeł Przeworsk wygrał 3:2 dzisiejsze spotkanie XXX kolejki IV ligi podkarpackiej. Czarni bardzo dobrze rozpoczęli dzisiejsze, jakże ważne spotkanie, raz po raz atakując bramkę gości.

W 16 minucie Dziobek wykorzystał zamieszanie w polu karnym i wyprowadził Naszą drużynę na prowadzenie. 7 minut później Orzeł Przeworsk wyrównuje- zderzenie Niemczyńskiego z Dziobkiem wykorzystuje Pigan i na tablicy wyników 1:1.

W 32 minucie Czarni ponownie wychodzą na prowadzenie- dobre dośrodkowanie z rzutu rożnego wykorzystuje Folwarski i strzałem głową pokonuje bramkarza gości- 2:1.

Druga połowa to dalsze ataki Naszej drużyny. Goście głównie koncentrowali się na kontratakach oraz stałych fragmentach gry. Gdy wydawało się, że Czarni kontrolują grę w 60 minucie goście doprowadzają do wyrównania a strzelcem gola Misiąg. 2 minuty później goście wychodzą na prowadzenie. W 88 min. Urban dostaje drugą zółtą i w konsekwencji czerwoną kartkę.

Niestety Czarni nie zdołali wyrównać i to Orzeł Przeworsk dopisuje 3 punkty do swojego konta.

JKS Czarni 1910 Jasło- Orzeł Przeworsk 2:1 (2:3)
1:0 Dziobek 16′