Wiadomości

Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu DAF-a z toyotą

Najechanie na tył poprzedzającego pojazdu było przyczyną wypadku, do którego doszło wczoraj w Jaśle. Wskutek zderzenia ciężarowego DAF-a z toyotą corollą, jedna osoba z obrażeniami trafiła do szpitala. Policjanci ustalili wstępne okoliczności zdarzenia.

Jedna osoba w szpitalu po zderzeniu DAF-a z toyotą

O wypadku drogowym w Jaśle dyżurny komendy został powiadomiony wczoraj po południu. Interweniujący policjanci na podstawie oględzin i rozmów na miejscu zdarzenia wstępnie ustalili, że kierujący ciężarowym dafem jechał drogą krajową nr 73 w kierunku Pilzna. W Jaśle na ul. 17-go Stycznia nie zachował należytej ostrożności i najechał na tył poprzedzającej go toyoty corolli. Do zdarzenia doszło, gdy kierująca toyotą zatrzymała się przy osi jezdni, aby przepuścić jadące z naprzeciwka samochody i skręcić w lewo.

W wypadku ucierpiała kierująca corollą 44-letnia mieszkanka Jasła. Pokrzywdzona została zabrana przez zespół karetki pogotowia do jasielskiego szpitala. Kierowca ciężarowego dafa nie odniósł obrażeń. Uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku oraz pojazdów, wykonali dokumentację fotograficzną, ustalili świadków. Okoliczności i przyczyny zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego dochodzenia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x