Podział punktów w meczu VIII kolejki ligi okręgowej przeciwko Partyzantowi Targowiska

Remisem 1:1 zakończył się  mecz VIII kolejki ligi okręgowej przeciwko Partyzantowi Targowiska. W pierwszej połowie okazji strzeleckich było jak na lekarstwo a wszystko przez ciężkie warunki panujące na murawie. Błoto i kałuże skutecznie uniemożliwiały precyzyjne konstruowanie akcji obu drużynom. Niestety w pierwszych 45 minutach gry nie widzieliśmy goli.

Druga połowa to odważniejsza gra zarówno Czarnych jak i gości. Partyzant zagroził bramce strzeżonej przez Niemczyńskiego w 49 minucie lecz Nasz bramkarz nie dał się pokonać. W 59 minucie znakomitej sytuacji nie wykorzystał Rodak, który mógł wyprowadzić Czarnych na prowadzenie, lecz bramkarz gości nie dał się zaskoczyć.

W 84 minucie ponownie Rodak stanął przed znakomitą szansą, lecz znów bramkarz gości wyszedł obronną ręką. W 88 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla Czarnych po zagraniu ręką przez zawodnika gości w polu karnym. Jedenastkę pewnym strzałem wykorzystuje Kulig i wyprowadza Czarnych na prowadzenie- 1:0. Niespełna 2 minuty później goście wyrównują i na tablicy wyników 1:1. Wynik do końcowego gwizdka nie uległ zmianie i mecz kończy się remisem 1:1.

JKS Czarni 1910 Jasło- Partyzant Targowiska 1:1 (0:0)