Czarni:Przegrana na inaugurację rundy wiosennej

Dziś, podczas spotkania inaugurującego rundę wiosenną, podopieczni Jerzego Daniło, ulegli wzmocnionemu w tej rundzie Limblachowi Zaczernie – 3:0.

Czarni Jasło - Limblach Zaczernie (fot. archiwum, Przemysław Janas)

Już pięć minut po pierwszym gwizdku sędziego, gospodarze zdobyli bramkę po strzale Adama Bukały(1:0). Później było już tylko gorzej. W trzydziestej drugiej minucie Paweł Ciuła pokonał Sławomira Kwieka, strata wzrosła już do dwóch bramek. Trzy minuty później zwycięstwo podopiecznych Jakuba Słomskiego, przypieczętował Przemysław Stąporski.

Pierwsze w tej rundzie spotkanie przed własną publicznością, Jaślanie rozegrają w najbliższą sobotę. Rywalem Czarnych będzie Crasnovia Krasne.

Czarni: Kwiek – Pokrywka, Maczuga, Chrząszcz, Kosiba – Madejczyk, Warzocha (60 Myśliwiec), Brągiel, Majewski (65 Warchoł) – Złotek, Szalony.