r e k l a m a
MiastoWiadomości

KWW PSPP zaprezentowało swojego burmistrza i radnych

Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami zrzesza osoby dobrej woli, którym dobro miasta i regionu, jego rozwój i warunki życia mieszkańców leżą na sercu i wyrażają chęć współdziałania. Komitet nie jest związany z żadną partią polityczną.

PSPP Ponad Podziałami

W tym roku minęło 25 lat od początku przemian ustrojowych, ważnym elementem tych zmian była reforma samorządowa która oddała władzę obywatelom. Od ponad roku o sprawach Jasła i Ziemi Jasielskiej zaczęli rozmawiać ze sobą do tej pory najwięksi adwersarze i doszli do wniosku, że co do idei i celów nic ich nie różni, różnią się jedynie sposobem dojścia do celu. Po wielu dyskusjach doszli do przekonania, że należy zrobić coś co do tej pory się nie udawało, postanowili porozumieć się pomimo podziałów. Adam Kozak, Andrzej Kachlik, Janusz Przetacznik, Tadeusz Górczyk przystąpili do Porozumienia Samorządowego Ponad Podziałami, gdzie ważnym elementem tego dokumentu była deklaracja wspólnego udziału w zbliżających się wyborach samorządowych i założenie komitetu wyborczego.

Zarejestrowany Komitet Wyborczy Wyborców Porozumienie Samorządowe Ponad Podziałami zgłosił listy kandydatów w Powiecie Jasielskim. Statystyka jest imponująca: w powiecie jasielskim zarejestrowano w sumie 111 kandydatów, w tym do dwóch rad miejskich i siedmiu rad gmin, dwóch kandydatów na burmistrzów: w Jaśle – Tadeusz Józef Górczyk, a w Kołaczycach – Małgorzata Salacha i trzech kandydatów na wójtów w gminach: Osiek Jasielski – Ryszard Bal, Nowy Żmigród – Jerzy Józef Dębiec, Krempna – Wiesław Rogowski oraz pełne listy kandydatów do Rady Powiatu w Jaśle w sześciu okręgach.

Tadeusz Górczyk - Kandydat na Burmistrza Jasła (fot. archiwum - Wojeciech Żebracki, Jaslonet.pl)

Do Rady Miejskiej Jasła zarejestrowano kandydatów w 19 okręgach są to: Jan Szańca, Jan Leś, Marcin Maciej Ochoński, Bożena Lucyna Radwan, Jerzy Okarma, Justyna Gorczyca, Andrzej Adam Lechowski, Adam Dziok, Tadeusz Stachaczyński, Stanisław Franciszek Mazurek, Krzysztof Bogdan Stawarz, Andrzej Dybaś, Jan Kosiba, Zbigniew Janusz Raczoń, Lech Polak, Bogusława Maria Wójcik, Roman Strojek, Mariola Ewa Mazur, Andrzej Edward Dzięglewicz.

Zarejestrowanie kandydatów na radnych miejskich w ponad połowie okręgów dało prawo zgłoszenia komitetowi kandydata na burmistrza miasta Jasła. Kandydatem KWW PSPP jest Tadeusz Józef Górczyk. Sylwetka kandydata jest powszechnie znana od wielu lat, działa w samorządzie jasielskim i na dotychczasowych stanowiskach dał się poznać jako osoba odpowiedzialna kreatywna i stanowcza w działaniu.

Tadeusz Stachaczyński
Pełnomocnik wyborczy KWW PSPP

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jasełko
Jasełko
2024 lat temu

Przetacznik hehee buhahaha

xyz
xyz
2024 lat temu

A gdzie pANI bURMISTRZ z Kołaczyc.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO OSOBĄ ZMIENIAJĄCYM BARWY

Zobacz także
Close
Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x