MiastoWiadomości

Odprawa roczna Policji. Podziękowania i omówienie działań

W miniony piątek w Jaśle odbyła się odprawa roczna. Jej przedmiotem było podsumowanie pracy jasielskich policjantów w 2013 r. oraz omówienie przedsięwzięć na rok bieżący.

Jasielscy policjanci otrzymali pochwały od Komendanta Wojewódzkiego i Starosty Jasielskiego

Odprawę rozpoczął Komendant Powiatowy Policji w Jaśle inspektor Andrzej Wędrychowicz. Uczestniczyli w niej Starosta Jasielski, Adam Kmiecik, I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, inspektor Kazimierz Mruk, Prezes Sądu Rejonowego w Jaśle, Marian Szmyd, Zastępca Prokuratora Rejonowego w Jaśle, Kazimierz Łaba, burmistrzowie i wójtowie z gmin Powiatu Jasielskiego oraz naczelnicy wydziałów Komendy Powiatowej Policji w Jaśle.

Powiatowy Komendant Policji w Jaśle Andrzej Wędrychowicz podsumował pracę jasielskich policjantów w 2013 roku, prezentując informację o stanie bezpieczeństwa i porządku publicznego w powiecie jasielskim w ubiegłym roku. Słowa wdzięczności za wsparcie działalności jasielskiej policji skierował do przedstawicieli samorządów powiatu jasielskiego.

Jasielscy policjanci otrzymali pochwały od Komendanta Wojewódzkiego i Starosty Jasielskiego

W swoim wystąpieniu I Zastępca Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji, inspektor Kazimierz Mruk wysoko ocenił poziom pracy jasielskiej jednostki. Podziękował za wysiłek i trud wkładany w codzienną służbę na rzecz bezpieczeństwa i porządku publicznego.– Serdecznie dziękuję za kolejny rok działalności Komendy Powiatowej Policji w Jaśle. Prezentowane przez komendanta sprawozdanie i statystyki świadczą o prężnej działalności jasielskiej policji – mówił Starosta Jasielski, Adam Kmiecik.

Jasielscy policjanci otrzymali pochwały od Komendanta Wojewódzkiego i Starosty Jasielskiego

Wśród najważniejszych przedsięwzięć starosta wymieniał przeniesienie Posterunku Policji w Nowym Żmigrodzie, do nowej siedziby oraz zaprosił wójtów i burmistrzów powiatu jasielskiego do dalszych prac związanych z planem budowy nowej komendy w Jaśle. – Cieszę się również, że udało się doposażyć Wydział Prewencji KPP Jasło oraz z faktu organizacji dużych ćwiczeń na pograniczu polsko- słowackim, niech to będzie dobry prognostyk na organizowanie częściej takich działań, które maja na celu doszkalanie naszych funkcjonariuszy – dodał Kmiecik.

Podsumowując odprawę podkreślił, że osiągnięte efekty to wynik zaangażowania policjantów i pracowników, jak też udanego współdziałania z partnerami, którymi są samorządy oraz wiele instytucji wspierających jasielską policję.

Starostwo Powiatowe w Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gelo 7
gelo 7
2024 lat temu

nic ciekawego się nie działo sami dają odznaczenia i premie…

tolo
tolo
2024 lat temu

Policja dostaje pochwały a ulicą Floriańską nie można się nawet przecisnąć i nikt tego nie widzi,jak na zakazie są poustawiane samochody.Dziękuję za to policji że tego jeszcze nie zauważyła,taka spostrzegawcza i operatywna jest.

wiki
wiki
2024 lat temu

bo po ulicy Floranskiej nie chodza dziewczyny zeby ich podrywac tak jak to miało miejsce ostatnio pod Domem Kultury na ul. Kołontaja Wstyd młodziki z radiowozów wstyd

nnnn
nnnn
2024 lat temu

cisowiankaaaaa ?

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x