Wiadomości

Trzcinica: Pieszy potrącony przez samochód

Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze krajowej w Trzcinicy. Kierująca osobowym fiatem 25-letnia kobieta potrąciła idącego drogą pieszego. Pokrzywdzony mężczyzna z poważnymi obrażeniami trafił do szpitala.

Trzcinica: Pieszy potrącony przez samochód

Informację o zdarzeniu dyżurny komendy otrzymał wczoraj około godz. 18.30. Policjanci, którzy pracowali na miejscu wypadku wstępnie ustalili, że kierująca fiatem seicento jechała drogą relacji Jasło – Skołyszyn. Przejeżdżając przez Trzcinicę, nagle zobaczyła przed samochodem pieszego. 25-letnia mieszkanka gminy Jasło hamowała, lecz nie zdołała zatrzymać pojazdu. Mężczyzna uderzył w samochód rozbijając przednią szybę i upadła na jezdnię.

Trzcinica: Pieszy potrącony przez samochód

Na skutek wypadku pieszy z poważnymi obrażeniami został zabrany przez zespół karetki pogotowia do jasielskiego szpitala, gdzie pozostał na leczeniu. Kierująca nie ucierpiała w zdarzeniu, była trzeźwa. Od pokrzywdzonego mężczyzny pobrano krew do badań na zwartość alkoholu.

Trzcinica: Pieszy potrącony przez samochód

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, zabezpieczyli samochód, wykonali dokumentacje fotograficzną. Okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku dochodzenia.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x