r e k l a m a
MiastoWiadomości

Zmiany w Starostwie Powiatowym

W ramach działań oszczędnościowych podjętych przez Starostwo Powiatowe w Jaśle planowane jest w najbliższym czasie przeniesienie Powiatowego Zarządu Dróg (PZD) oraz Powiatowego Inspektora Nadzoru Budowlanego z budynku przy ul. Modrzejewskiego do głównego budynku Starostwa Powiatowego przy ul. Rynek 18.

Zmiany w Starostwie Powiatowym (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)

Pozwoli to na skupienie biur PZD i Inspektora Nadzoru Budowlanego wspólnie z innymi, w głównym budynku Starostwa Powiatowego, a tym samym zaoszczędzenie na funkcjonowaniu administracji powiatowej. W planach jest sprzedaż części budynku przy ul. Modrzejewskiego.

Nastąpią również zmiany w organizacji biur w Starostwie Powiatowym. Biura Starosty Jasielskiego, Wicestarosty Jasielskiego, Etatowego Członka Zarządu oraz Sekretariat przeniesione zostaną na III piętro. Na tym poziomie znajdą się także biura pozyskiwania funduszy z UE, wydziału inwestycji, radców prawnych oraz PZD.

Szczegółowe informacje o zmianach w usytuowaniu poszczególnych biur zamieszczone zostaną na tablicy informacyjnej na parterze Starostwa Powiatowego, urzędowej stronie internetowej oraz przesłane będą do lokalnych mediów.

Starosta Jasielski oraz pracownicy poszczególnych wydziałów pracujący na III piętrze, do czasu zapewnienia dostępności tych pomieszczeń (przebudowa windy) dla osób niepełnosprawnych, starszych i mających problemy z poruszaniem się przyjmować będą interesantów – w razie potrzeby po zgłoszeniu – w pokoju 215 na II piętrze.

Starostwo Powiatowe w  Jaśle

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
scalony
scalony
2024 lat temu

W ramach oszczędności akurat te dwie Instytucje należałoby nie przenosić ale zlikwidować ewentualnie pozostawić po jednym etacie ale dla nowych mających wiedzę pracowników, tworząc jeden twór.Ci starzy fachowcy oni się nie wypalili ,bo nie mieli z czego,ale od początku nic nie wartali.Ich efekty pracy widać i w mieście i w powiecie,

kolo
kolo
2024 lat temu

lepiej niech zwolnia połowe darmozjadów co tam sidza na stołkach

zbulwersowany
zbulwersowany
2024 lat temu

hi, hi, hi, po tylu latach oddadzą 3 piętro do użytku to powód do dumy

gbur
gbur
2024 lat temu

To są zmiany epokowe. Chwała staroście za tok głęboką restrukturyzację uirzędu, który przez to będzie bliżej obywatela, aby w sposób perfrkcyjny załatwiać jego przyziemne sprawy.
Chwała ci starosto – wielki wizjonerze i reformatorze !!!!!!!!!!!!!!!!!

Zobacz także
Close
Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x