r e k l a m a
Bez kategorii

Jak wykorzystywać naklejki i etykiety z klejem w celu promocji marki i informacji o produktach

Naklejki, wlepy, nalepki, etykiety. Naklejane grafiki czy teksty mają multum zastosowań. Dzięki temu, że można umieścić je na wielu powierzchniach oraz charakteryzują się różnymi właściwościami kleju, są niezbędnym elementem przy wielu działaniach.

Jak wykorzystywać naklejki i etykiety z klejem w celu promocji marki i informacji o produktach

Naklejka to element z papieru lub folii, który z jednej strony ma klej. Dzięki temu można umieścić ją na różnych powierzchniach. To na jakich, zależy od właściwości kleju i samego materiału nalepki. Najbardziej podstawowe można spotkać np. na słupach ogłoszeniowych, niestety czasem umieszczonych tam nielegalnie. Mało formatowe, marki czasem dodają do zamówień, aby obdarować Klientów, a przy okazji zareklamować się dzięki umieszczonemu logo.

Etykiety naklejane popularne są również na towarach w sklepie. Produkty żywnościowe czy kosmetyczne, nie zawsze mają oznaczenia w języku polskim. Jest to jednak wymagane przez nasze prawo. Dzięki naklejkom nie trzeba przepakowywać artykułów co powoduje znaczną oszczędność środków. Należy jednak pamiętać aby wybrać odpowiednie etykiety. Dlaczego ma to znaczenie?

Nalepki, które z łatwością można przykleić na drewnie, nie zawsze sprawdzą się np. na produktach głęboko mrożonych. Mogą być to np. pakowane pierogi, które dodatkowo podczas podróży do sklepu są wielokrotnie przenoszone oraz ocierają się o inne artykuły. Takie naklejki nie będą pasować również do pieczywa, na których czasem umieszcza się nalepkę bezpośrednio. Taka etykietka musi być dostosowana do kontaktu z żywnością, spełniać normy, a dodatkowo dobrze się trzymać i jednocześnie łatwo odklejać. Dość sporo wymagań, prawda?

Jak wykorzystywać naklejki i etykiety z klejem w celu promocji marki i informacji o produktach

Dlatego wybierając producenta etykiet warto kierować się sprawdzonymi miejscami. Sklep internetowy Aleksander Print to miejsce, w którym możecie znaleźć etykiety bezpośredniej produkcji. Są tam artykuły od zwykłych naklejek, po naklejki do kwiatów czy produktów narażonych na działanie wilgoci. Oczywiście w ofercie proponowane są również wspominane wcześniej etykiety do odpieku czy głębokiego mrożenia.

Jakie informacje powinny znaleźć się na etykietach? Wszystko zależy od produktu. Inne informacje wymagane będą na żywności, inne na artykułach kosmetycznych. Niektóre są malutkie, na innych można umieścić ogromną ilość informacji. Na szczęście nie musisz się martwić. Wiele etykiet jest dostosowanych do najbardziej popularnych produktów. Oferowane są również etykiety wkładane pod folię, bez kleju. Np. etykiety do chleba.

Wlepki to tania forma reklam. Można się w nie zaopatrzyć na zapas. Im więcej zamówimy, tym zwykle cena będzie atrakcyjniejsza. Następnie to od nas zależy czy umieścimy je na produkcie, jego opakowaniu, kartach czy dodamy jako gratis do paczki z nadzieją że opatrzy się Klientowi lub on ją gdzieś umieści. To spowoduje gratisową reklamę. Im więcej razy ktoś spojrzy na wlepkę, tym bardziej nasza marka utkwi w jego głowie i będzie miała wpływ na przyszłe wybory konsumenckie.

Materiał zewnętrzny

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Binance推荐
9 miesięcy temu

Your point of view caught my eye and was very interesting. Thanks. I have a question for you. https://accounts.binance.com/zh-CN/register?ref=RQUR4BEO

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x