Kultura

Plener fotograficzny w Foluszu

24 października br. odbył się plener fotograficzny dla uczniów Szkoły Podstawowej  w Foluszu. Plener miał na celu uwrażliwienie dzieci na piękno przyrody Magurskiego Parku Narodowego. Celem wycieczki pieszej był wodospad na zboczu góry Kosma.

Młodzi adepci sztuki poszukiwali miejsc nietkniętych ręką człowieka, fotografowali w skali mikro i makro cuda stworzone przez matkę naturę. Na fotografiach uwieczniony został jesienny krajobraz, ale przede wszystkim magia i tajemnica tego niezwykłego miejsca. Po wycieczce wszyscy ogrzali się przy ognisku, zajadając pieczone kiełbaski.

Organizatorem pleneru był Młodzieżowy Dom Kultury w Jaśle przy współpracy z dyrekcją Szkoły Podstawowej w Foluszu. Impreza odbyła się w ramach programu „W kolorach tęczy poszukaj siebie”, który uzyskał dofinansowanie z Podkarpackiego Kuratorium Oświaty w Rzeszowie, a który realizowany jest na terenie powiatu jasielskiego w terminie od 15 października do 15 grudnia br.

Wynikiem pleneru są niezwykle ciekawe zdjęcia, które będzie można obejrzeć w najbliższym czasie na wystawie poplenerowej w Młodzieżowym Domu Kultury w Jaśle.

MDK Jasło

[fotorelacja]

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x