Rozmaitości i ciekawostki

Sonda: weźmiesz udział w wyborach?

Już za niespełna miesiąc odbędą się wybory parlamentarne. Większość kandydatów rozpoczęła już kampanie wyborcze. Są plakaty, banery, reklamy.

Kliknij aby powiększyć

Dla użytkowników Jaslonet.pl udostępniliśmy możliwość wzięcia udziału w sondzie, która dotyczy wyborów. Pytanie jest bardzo proste – są dwie odpowiedzi. Czy weźmiesz udział w wyborach? wystarczy zaznaczyć tak lub nie.

Sonda zlokalizowana jest po prawej stronie portalu Jaslonet.pl

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

Przetasowanie i nowe rozdanie kart – naiwni sądzą , że coś się zmieni i powstanie u nas klasa średnia , której praktycznie brak { są „panowie, lub dziady”}. Gra toczy się nie o region i poprawę bytu Kowalskiego, lecz o interesy pseudo elit. Czy wśród kandydujących dostrzegacie prawdziwego patriotę – rezygnującego ze sławy, czy własnych korzyści dla dobra Ojczyzny ???, czy roszada na szachownicy zapewni „niewybranemu pionkowi”,{ głos stracony na kogoś , kto nie został wybrany} że jego program będzie realizowany – czy poparcie nie przechodzi na ” szczytne cele góry”, które już w minionych latach poznaliśmy. Czy niegłosowanie {… Czytaj więcej »

dragoness
dragoness
2024 lat temu

CHORE PAŃSTWO, coraz bardziej cię lubię.

Kazimierz
Kazimierz
2024 lat temu

Myślę, że kandydaci, zaufani i sprawdzeni, zapewnią naszą reprezentację w parlamencie. Musimy spróbować, bo innym razem będziemy nadal narzekać nie wiadomo na kogo (najczęściej na wszystkich). Nie łatwo jest rządzić, bo podejmowane decyzje nie wszystkim dogodzą. Trzeba zwrócić uwagę na osobowość kandydata. Dość kłótni i sfarów! Zastanówcie się kto będzie Waszym wybranym(ą) i wybierzcie swojego, znanego. Taki głos nie będzie stracony, bo środowisko lokalne na tym WYGRA.

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x