Rozmaitości i ciekawostki

Sonda: weźmiesz udział w wyborach?

Już za niespełna miesiąc odbędą się wybory parlamentarne. Większość kandydatów rozpoczęła już kampanie wyborcze. Są plakaty, banery, reklamy.

Kliknij aby powiększyć

Dla użytkowników Jaslonet.pl udostępniliśmy możliwość wzięcia udziału w sondzie, która dotyczy wyborów. Pytanie jest bardzo proste – są dwie odpowiedzi. Czy weźmiesz udział w wyborach? wystarczy zaznaczyć tak lub nie.

Sonda zlokalizowana jest po prawej stronie portalu Jaslonet.pl

(PJ)

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
KazimierzdragonessCHORE PAŃSTWO !!! Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

Przetasowanie i nowe rozdanie kart – naiwni sądzą , że coś się zmieni i powstanie u nas klasa średnia , której praktycznie brak { są „panowie, lub dziady”}. Gra toczy się nie o region i poprawę bytu Kowalskiego, lecz o interesy pseudo elit. Czy wśród kandydujących dostrzegacie prawdziwego patriotę – rezygnującego ze sławy, czy własnych korzyści dla dobra Ojczyzny ???, czy roszada na szachownicy zapewni „niewybranemu pionkowi”,{ głos stracony na kogoś , kto nie został wybrany} że jego program będzie realizowany – czy poparcie nie przechodzi na ” szczytne cele góry”, które już w minionych latach poznaliśmy. Czy niegłosowanie {… Czytaj więcej »

dragoness
Gość
dragoness

CHORE PAŃSTWO, coraz bardziej cię lubię.

Kazimierz
Gość
Kazimierz

Myślę, że kandydaci, zaufani i sprawdzeni, zapewnią naszą reprezentację w parlamencie. Musimy spróbować, bo innym razem będziemy nadal narzekać nie wiadomo na kogo (najczęściej na wszystkich). Nie łatwo jest rządzić, bo podejmowane decyzje nie wszystkim dogodzą. Trzeba zwrócić uwagę na osobowość kandydata. Dość kłótni i sfarów! Zastanówcie się kto będzie Waszym wybranym(ą) i wybierzcie swojego, znanego. Taki głos nie będzie stracony, bo środowisko lokalne na tym WYGRA.

Close
X