Sport

Czarni Jasło przerwali złą passę. Pokonali Sawę Sonina 3:1 (foto)

Wygraną 3:1 zakończyło się dzisiejsze spotkanie XXII kolejki IV ligi podkarpackiej, w którym Nasz zespół podejmował na własnym obiekcie zespół Sawy Sonina.

Czarni Jasło przerwali złą passę. Pokonali Sawę Sonina 3:1 (fot. Marek Dybaś)

Już w 12 minucie Nasz zespół wyszedł na prowadzenie w meczu a strzelcem gola jest Marcin Warchoł, który pokonał bramkarza gości z rzutu wolnego. W 21 minucie Tłuściak próbował podwyższyć prowadzenie Czarnych, lecz bramkarz gości był na posterunku. Do przerwy wynik 1:0.

10 minut po wznowieniu gry Czarni podwyższają prowadzenie. Fantastycznym strzałem z rzutu wolnego popisał się Tusiński i zupełnie zaskoczony bramkarz gości musiał skapitulować po raz drugi. Kolejne 20 minut spotkania to nerwowa gra z obydwu stron- dużo niecelnych podań i strat. Od 69 minuty Nasz zespół grał w przewadze jednego zawodnika- czerwoną kartkę otrzymuje Róg. W 79 minucie Tusiński wpisuje się po raz drugi na listę strzelców.

Po indywidualnej akcji pokonuje bramkarza gości a na tablicy wyników mamy wynik 3:0. 2 minuty później zespół gości strzela, jak się później okazało, honorowego gola- 3:1. W 89 minucie Warchoł znalazł się w dogodnej sytuacji, lecz piłka po jego strzale trafia w poprzeczkę. Do końcowego gwizdka wynik nie uległ już zmianie i to Czarni Jasło dopisują pierwsze 3 punkty w rundzie wiosennej.

Zobacz galerię zdjęć z meczu autorstwa Marka Dybasia.

Skład JKS Czarni 1910 Jasło: Tylek- Munia, Nabożny, Dziedzic, Tusiński, Tłuściak (89′ Kamiński), Chrząszcz, Szopa (44′ Madejczyk M.), Warchoł, Urban (86′ Nawracaj), Kulig.