SiatkówkaSport

Jasielskie siatkarki drugie w Stalowej Woli

Udany występ zaliczyły siatkarki UKS „MOSiR” Jasło w rozgrywanym w sobotę 06.09.2014 towarzyskim turnieju piłki siatkowej młodziczek o puchar firmy TRYUMF. Jaślanki pokonały w grupie kolejno VEGA MOSiR STALOWA WOLA II (2:0) oraz SMS KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI (2:1).

Jasielskie siatkarki drugie w Stalowej Woli

W finale podopieczne trenera Tomasza Janusza zmierzyły się z ekipą gospodarzy VEGA MOSiR STALOWA WOLA I. Przebieg tego pojedynku od początku do końca był bardzo wyrównany, zarówno jeden jak i drugi zespół co chwilę uzyskiwał minimalną przewagę punktową, jednak w końcówkach obu setów więcej koncentracji zachowały zawodniczki tegorocznego mistrza Województwa Podkarpackiego, wygrywając ostatecznie 2:0 w setach (25:23,25:22).Udział w tym turnieju był jednym ze sprawdzianów dla jasielskiego zespołu, który po powrocie z obozu szkoleniowego z Soliny, przygotowuje się do nadchodzącego sezonu 2014/2015 w kategorii młodziczek.

Jasielskie siatkarki drugie w Stalowej Woli

Po zakończeniu turnieju nasze siatkarki obejrzały towarzyski mecz seniorek pomiędzy zespołami ORLEN Ligi DEVELOPRES SKYRES RZESZÓW- AZS KSZO OSTROWIEC ŚWIĘTOKRZYSKI. W przerwie tego spotkania odbyła się ceremonia rozdania nagród, gdzie wszystkim zespołom wręczone zostały puchary oraz medale. Najlepszą zawodniczką jasielskiego zespołu wybrana została rozgrywająca Weronika Kosiba. W całym turnieju uczestniczyło 6 drużyn.

Jaślanki wystąpiły w składzie: Daria Pykosz, Aleksandra Michalec, Weronika Kosiba, Ewelina Gomułka, Patrycja Maczuga, Izabela Dąbrowska, Renata Szary-libero, oraz Kinga Buba, Zuzanna Chrzanowska, Weronika Misior, Joanna Kurek, trener Tomasz Janusz.

UKS MOSiR Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x