SiatkówkaSport

MKS MOSiR zwyciężą w męczarniach przed własną publicznością

W dniu wczorajszym w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle odbył się drugi mecz, który zainaugurował rozrywki siatkarzy jasielskiego MOSiRu przed własną publicznością. Spotkanie po męczarniach zwyciężyli podopieczni Marcina Cioska.

MKS MOSiR zwyciężą w męczarniach przed własną publicznością (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Mecz rozpoczął się bardzo dobrze dla gości, którzy zdobywali kolejne „oczka” po fatalnych błędach jasielskiego zespołu. W drugiej odsłonie podopieczni Marcina Cioska również nie zachwycali grą, ale w końcówce seta jaślanie wzięli się do gry i zwyciężyli podopiecznych Edwarda Półtoraka. Było już 1:1 w setach.

W trzecim secie brzozowianie ponownie wzięli się do gry i wyszli na prowadzenie 2:1 w setach. W czwartej odsłonie spotkania MKS MOSiR Jasło poprawił się w obronie jak i również w ataku i na ich konto wędrowały kolejne punkty, które zaowocowały zwyciężeniem seta, tym samym doprowadzając do tie-breaku.

W piątym secie na boisku nikt nie przejął widocznej inicjatywny nad spotkaniem. Oba zespoły szły ,,łeb w łeb”, ale w ostateczności jaślanie zwyciężyli w spotkaniu 3:2.