Piłka nożnaSport

Pierwsze gry kontrolne juniorów starszych i młodszych JKS Czarnych Jasło

W ramach przygotowań do rundy wiosennej swoje pierwsze gry kontrolne rozegrali zawodnicy drużyn juniorów młodszych i starszych Naszego klubu.

Pierwsze gry kontrolne juniorów starszych i młodszych JKS Czarnych Jasło

W czwartek, 5 lutego na Euroboisku przy ul.Bursaki w Krośnie juniorzy młodsi rozegrali mecz sparingowy z Karpatami Krosno. Podopieczni trenera Ryszarda Skuby rozpoczęli grę bardzo dobrze stwarzając sobie kilka dogodnych sytuacji bramkowych. W dalszej części meczu gra była wyrównana, żadna z drużyn nie wykorzystała swoich okazji i do przerwy było 0:0. W drugiej połowie gospodarze zdobyli trzy bramki.

Czarnych stać było tylko na jednego gola, którego zdobył Gabryel i mecz zakończył się wynikiem 3:1 dla Karpat.
Karpaty Krosno – JKS Czarni Jasło 3:1 (0:0)

1:0 Cieplik 50′
1:1 Gabryel 52′
2:1 Prajsnar 67′
3:1 Bobko 72′

Czarni:Szostak, Konieczny K., Szarek, Żygłowicz, Wójtowicz, Kurdziel, Wyderka, Przewoźnik, Stelmach, Rodak, Gabryel, na zmiany wchodzili: Czyżowicz, Koś, Konieczny R.

W dniu dzisiejszym, 7 lutego pierwszy mecz kontrolny rozegrali zawodnicy trenera Marka Dyląga. Przeciwnikiem juniorów starszych Naszego klubu była drużyna seniorów Jasiołka Hankówka-Brzyszczki. Pomimo trudnych warunków do gry zawodnicy Czarnych rozegrali niezły mecz prowadząc do przerwy 1:0 po bramce Marcina Garbarza. Sytuacji do strzelenia kolejnych goli było kilka, niestety zawiodła skuteczność.

Wyrównująca bramka padła dla gospodarzy w końcowych fragmentach meczu i spotkanie zakończyło się remisem 1:1. W meczu tym trener Marek Dyląg testował nowe ustawienia i rozwiązania taktyczne z których jego podopieczni wywiązywali się bardzo dobrze.

Jasiołka Hankówka-Brzyszczki – JKS Czarni Jasło 1:1 (0:1)
0:1 Garbarz 38′
1:1 ? 79′
Czarni:Niemczyński, Szczepanik, Borowiec, Jamuła, Kwiatkowski, Wrona, Uram, Garbarz, Kaleta, Czyżowicz, Podgórski. W drugiej połowie grali również: Gabryel, Konieczny i Rodak

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x