r e k l a m a
MiastoWiadomości

26-latek odpowie za posiadanie narkotyków

Policjanci zatrzymali 26-latka podejrzanego o posiadanie narkotyków. W domu zatrzymanego znaleźli marihuanę i amfetaminę. Mężczyźnie przedstawiono zarzut posiadania narkotyków, grozi mu do 3 lat pozbawienia wolności.

26-latek odpowie za posiadanie narkotyków
26-latek odpowie za posiadanie narkotyków

W miniony wtorek, funkcjonariusze kryminalni z jasielskiej komendy zajmujący się ujawnianiem osób posiadających, handlujących lub wytwarzających narkotyki, uzyskali informacje o mężczyźnie, który miał posiadać niedozwolone środki. Podczas przeszukania domu 26-letniego mieszkańca gminy Kołaczyce, policjanci znaleźli dwie elektroniczne wagi, osiem woreczków strunowych zawierających susz roślinny oraz jeden woreczek z zawartością białego proszku. Mężczyzna został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie.

Przeprowadzone badania potwierdziły, że zabezpieczone substancje to marihuana i amfetamina. Łącznie zabezpieczono 9 gramów marihuany i 0,8 grama amfetaminy. Podczas przesłuchania mężczyzna przyznał się do zarzutu posiadania narkotyków i wyraził chęć dobrowolnego poddania się karze.

Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 3 lat pozbawienia wolności.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x