PolitykaWiadomości

Jaślanin w rządzie RP

Jaślanin Jarosław Gowin, poseł PO, znalazł się w składzie nowego rządu premiera RP Donalda Tuska. Gowin ma objąć stanowisko ministra sprawiedliwości.

Od lewej burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, prof. Karol Myśliwiec, prof. Stanisław Lasocki, dr Jarosław Gowin

Jarosław Gowin od kilku tygodni zasiada w Radzie Ekspertów, utworzonej z inicjatywy burmistrza Jasła Andrzeja Czerneckiego. W skład Rady, która pracuje całkowicie społecznie, wchodzą również światowej sławy egiptolog Karol Myśliwiec i wybitny sejsmolog Stanisław Lasocki.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kozak
kozak
2024 lat temu

dlaczego Jaślanin, Pan Gowin owszem uczył się w SP nr 4 i chodził do I LO oraz grał przez kilka lat w Czarnych Jasło, a nawet jego żona pochodzi z Jasła, ale obecnie nie mieszka w naszym mieście.

krs
krs
2024 lat temu

A to mało ?? chyba więcej niż napływowi mieszkańcy bloków …

Ramzes
Ramzes
2024 lat temu

Nie ulega wątpliwości,że miło się czyta,że P.Gowin jest w jakimś sensie związany z Jasłem.Ten Pan nie pierwszy raz zasiada w sejmie i jakoś w niczym nie wspierał i nie wspiera działań na rzecz rozwoju n/regionu ,chociażby w zakresie zmniejszenia bezrobocia, walczenia o strefy ekonomiczne,a to o promocje Jasła i zachęty dla Inwestorów/jeśli były składane takie wnioski przez jasielskich decydentów/ . .Słychać było o nim jako jaslaninie,gdy o fotel Burmistrza walczył P.Czernecki.Jesli chodzi o powołanie Rady ekspertów,to z całym szacunkiem dla Szacownych Profesorów,ale póki co Jasłu nie grożą trzęsienia ziemi,ażeby przewidywać/chyba ,że trzęsienie w Urzędach/w Jaśle nie znajdziemy zmumifikowanego Faraona,.Napewno Ci… Czytaj więcej »

PICASOO
PICASOO
2024 lat temu

Pic na wodę fotomontarz -śmiech NA SALI

jaślan
jaślan
2024 lat temu

Pewnie teraz nie znajdzie wolnej chwili na działalność w tej Radzie. Tym bardziej, że … społecznie …:-))

jasnowidz
jasnowidz
2024 lat temu

mam wizje że on chluby nie przyniesie

LEON
LEON
2024 lat temu

Teraz to już wiem,że gościu jest z Jasła…Bo podobnie jak lokalni kacykowie robi dokładnie to na czym się nie zna…Dzięki temu mamy jak mamy.Jaślan wszędzie w świecie,i a resztę to śmiecie…I czym się tu chwalić; Gowinem i Szpakiem,który powinien zastąpić w rządzie ministra skarbu…?

xyz
xyz
2024 lat temu

Żal Wam ….. ściska!!!!!!!!!

józiek
józiek
2024 lat temu

Chwalić należy się prof.Karolem Myśliwcem ,który urodził się w Jaśle.On nie wstydzi się swojego pochodzenia chłopskiego,tak jak większość biskupów.

CHORE PAŃSTWO !!!
CHORE PAŃSTWO !!!
2024 lat temu

CZEKAMY NA TĘ SPRAWIEDLIWOŚĆ – RÓWNOŚĆ KONSTYTUCYJNĄ , ORAZ TAKA WYCENĘ LUDZKIEJ PRACY, ABY PRACUJĄC NA PEŁNY ETAT WYSTARCZYŁO NA PODSTAWOWE MINIMUM EGZYSTENCJI TJ: MIESZKANIE JEDZENIE I UBRANIE ……

absolwentka SP 1
absolwentka SP 1
2024 lat temu

Po pierwsze Pan J. Gowin uczył się w SP nr 1, a po drugie zawistni niby jaślanie, którzy się tu wypowiadają, znają się na wszystkim lepiej niż tych trzech naukowców i w każdym działaniu węszą interesowność. Stąd w Jaśle, z zakompleksionym społeczeństwem napływowym, nie należy oczekiwać pozytywnych opinii czy mądrych, rzeczowych wypowiedzi. Większość mądrych jaślan stąd uciekło. Ubolewam nad tym bardzo.

E... tam...
E... tam...
2024 lat temu

Szkoda, że w zespole doradców nie ma pisioków, wtedy do Jasła przyjechali by może Ojciec Tadeusz, Prezes Jaro, albo jeszcze jaki ktosik? Oni to by z Jasła chociaż kompostownię zrobili.

MIŚ
MIŚ
2024 lat temu

Gowin,a kto to taki??? Filozof,co prawo będzie „uzdrawiał”.prawdziwa komedia…Ponoć,Szpak ma być jego zastępcą od prawa kosmetycznego?Jaślanie biją rekordy popularności.Same święte krowy tu się rodzą,rządzą i kolekcjonują zaszczyty kosztem społecznych pieniędzy…A może by tak za swoje coś zrobili???? To nie możliwe,bo do tego trzeba wiedzy-konkretnej,nie wydumanej politycznie,układami,pokrewieństwem i cyjectwem.które przybrało w mieście monstrualne kształty…Po tabliczkach w urzędach i na urzędach sprawdzić można-to w ramach turystyki polecam!!! Ciekawe kto jeszcze jest z Jasła do pokazania się???? Po do zrobienia czegoś dla miasta-to nie ma widoku…”Świat się śmieje”-doskonała komedia ZSRR -taki widok kojarzy się z tą prowincjonalną mieściną.która chce się dowartościować przypominając sobie… Czytaj więcej »

arco
arco
2024 lat temu

Nic nie zrobi taki gość tylko dla siebie kasę. A my to barany co będziemy robili, żeby mu było lepiej. I będą kombinować jak z nas kasę doić jak jakieś krowy [ foto radary, Straż Miejska ] to potrafią robić, ale zmniejszyć bezrobocie i lepsze wypłaty to nie potrafią. Jedynie co im idzie dobrze to podnosić paliwa. Co tu się dziwić PO [ Pie….ić Obywatela]. Nic dla ludzi.

Back to top button
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x