r e k l a m a
PolitykaWiadomości

Jaślanin w rządzie RP

Jaślanin Jarosław Gowin, poseł PO, znalazł się w składzie nowego rządu premiera RP Donalda Tuska. Gowin ma objąć stanowisko ministra sprawiedliwości.

Od lewej burmistrz Jasła Andrzej Czernecki, prof. Karol Myśliwiec, prof. Stanisław Lasocki, dr Jarosław Gowin

Jarosław Gowin od kilku tygodni zasiada w Radzie Ekspertów, utworzonej z inicjatywy burmistrza Jasła Andrzeja Czerneckiego. W skład Rady, która pracuje całkowicie społecznie, wchodzą również światowej sławy egiptolog Karol Myśliwiec i wybitny sejsmolog Stanisław Lasocki.

UMJ

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

14
Dodaj komentarz

avatar
14 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
arcoMIŚE... tam...absolwentka SP 1CHORE PAŃSTWO !!! Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kozak
Gość
kozak

dlaczego Jaślanin, Pan Gowin owszem uczył się w SP nr 4 i chodził do I LO oraz grał przez kilka lat w Czarnych Jasło, a nawet jego żona pochodzi z Jasła, ale obecnie nie mieszka w naszym mieście.

MIŚ
Gość
MIŚ

Gowin,a kto to taki??? Filozof,co prawo będzie „uzdrawiał”.prawdziwa komedia…Ponoć,Szpak ma być jego zastępcą od prawa kosmetycznego?Jaślanie biją rekordy popularności.Same święte krowy tu się rodzą,rządzą i kolekcjonują zaszczyty kosztem społecznych pieniędzy…A może by tak za swoje coś zrobili???? To nie możliwe,bo do tego trzeba wiedzy-konkretnej,nie wydumanej politycznie,układami,pokrewieństwem i cyjectwem.które przybrało w mieście monstrualne kształty…Po tabliczkach w urzędach i na urzędach sprawdzić można-to w ramach turystyki polecam!!! Ciekawe kto jeszcze jest z Jasła do pokazania się???? Po do zrobienia czegoś dla miasta-to nie ma widoku…”Świat się śmieje”-doskonała komedia ZSRR -taki widok kojarzy się z tą prowincjonalną mieściną.która chce się dowartościować przypominając sobie… Czytaj więcej »

E... tam...
Gość
E... tam...

Szkoda, że w zespole doradców nie ma pisioków, wtedy do Jasła przyjechali by może Ojciec Tadeusz, Prezes Jaro, albo jeszcze jaki ktosik? Oni to by z Jasła chociaż kompostownię zrobili.

absolwentka SP 1
Gość
absolwentka SP 1

Po pierwsze Pan J. Gowin uczył się w SP nr 1, a po drugie zawistni niby jaślanie, którzy się tu wypowiadają, znają się na wszystkim lepiej niż tych trzech naukowców i w każdym działaniu węszą interesowność. Stąd w Jaśle, z zakompleksionym społeczeństwem napływowym, nie należy oczekiwać pozytywnych opinii czy mądrych, rzeczowych wypowiedzi. Większość mądrych jaślan stąd uciekło. Ubolewam nad tym bardzo.

CHORE PAŃSTWO !!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!

CZEKAMY NA TĘ SPRAWIEDLIWOŚĆ – RÓWNOŚĆ KONSTYTUCYJNĄ , ORAZ TAKA WYCENĘ LUDZKIEJ PRACY, ABY PRACUJĄC NA PEŁNY ETAT WYSTARCZYŁO NA PODSTAWOWE MINIMUM EGZYSTENCJI TJ: MIESZKANIE JEDZENIE I UBRANIE ……

józiek
Gość
józiek

Chwalić należy się prof.Karolem Myśliwcem ,który urodził się w Jaśle.On nie wstydzi się swojego pochodzenia chłopskiego,tak jak większość biskupów.

xyz
Gość
xyz

Żal Wam ….. ściska!!!!!!!!!

LEON
Gość
LEON

Teraz to już wiem,że gościu jest z Jasła…Bo podobnie jak lokalni kacykowie robi dokładnie to na czym się nie zna…Dzięki temu mamy jak mamy.Jaślan wszędzie w świecie,i a resztę to śmiecie…I czym się tu chwalić; Gowinem i Szpakiem,który powinien zastąpić w rządzie ministra skarbu…?

jasnowidz
Gość
jasnowidz

mam wizje że on chluby nie przyniesie

jaślan
Gość
jaślan

Pewnie teraz nie znajdzie wolnej chwili na działalność w tej Radzie. Tym bardziej, że … społecznie …:-))

PICASOO
Gość
PICASOO

Pic na wodę fotomontarz -śmiech NA SALI

Ramzes
Gość
Ramzes

Nie ulega wątpliwości,że miło się czyta,że P.Gowin jest w jakimś sensie związany z Jasłem.Ten Pan nie pierwszy raz zasiada w sejmie i jakoś w niczym nie wspierał i nie wspiera działań na rzecz rozwoju n/regionu ,chociażby w zakresie zmniejszenia bezrobocia, walczenia o strefy ekonomiczne,a to o promocje Jasła i zachęty dla Inwestorów/jeśli były składane takie wnioski przez jasielskich decydentów/ . .Słychać było o nim jako jaslaninie,gdy o fotel Burmistrza walczył P.Czernecki.Jesli chodzi o powołanie Rady ekspertów,to z całym szacunkiem dla Szacownych Profesorów,ale póki co Jasłu nie grożą trzęsienia ziemi,ażeby przewidywać/chyba ,że trzęsienie w Urzędach/w Jaśle nie znajdziemy zmumifikowanego Faraona,.Napewno Ci… Czytaj więcej »

krs
Gość
krs

A to mało ?? chyba więcej niż napływowi mieszkańcy bloków …

arco
Gość
arco

Nic nie zrobi taki gość tylko dla siebie kasę. A my to barany co będziemy robili, żeby mu było lepiej. I będą kombinować jak z nas kasę doić jak jakieś krowy [ foto radary, Straż Miejska ] to potrafią robić, ale zmniejszyć bezrobocie i lepsze wypłaty to nie potrafią. Jedynie co im idzie dobrze to podnosić paliwa. Co tu się dziwić PO [ Pie….ić Obywatela]. Nic dla ludzi.

Close
X