MiastoWiadomości

Mikołaj na jasielskim rynku – 6 grudnia

Wszystkie dzieci, które pojawią się 6 grudnia, w niedzielne południe na jasielskim rynku obdarowane zostaną drobnymi prezentami i słodyczami, które będą rozdawali: Mikołaj, Motomikołaje, a także burmistrz Jasła Ryszard Pabian.

Mikołaj na jasielskim rynku - 6 grudnia

Konkursy, prezenty – dla dzieci i dorosłych
Impreza rozpocznie się o godzinie 12.45 i trwać będzie do godziny 16.
Co w programie?

Mikołaj na jasielskim rynku - 6 grudnia

Mini koncert „Przybądź Święty Mikołaju” zaprezentują dzieci z Młodzieżowego Domu Kultury w Jaśle. W programie również przejażdżka na motorach z Motomikołajami i rozstrzygnięcie konkursu na kartkę świąteczną Burmistrza Miasta Jasła. Na zakończenie zaplanowano happening artystyczny Sceny Kalejdoskop „Ognisty korowód Królowej Śniegu”.

Serdecznie zapraszamy

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gośćPani
gośćPani
2024 lat temu

Brawo Panie Burmistrzu coś się dzieje w mieście dzięki Panu a dzieciaki będą mieć radość zwłaszcza, że jest pięknie gratulacje

jaślanka
jaślanka
2024 lat temu

Piękna akcja – atrakcja dla dzieci : wiadomo Św. Mikołaj i prezenty.Fajny występ dzieciaków z MDK i sam MIKOŁAJ, który wjechał na rynek. Ale niestety rozdawanie prezentów HORROR!. Na szczęście wyciągnęłam wnuczkę z napierającego tłumu – bez uszczerbku. Jednak ściśnięte dzieciaki przez dorosłych przeżyły szok. Więcej na taką akcję dziecka nie wezmę. Nawet nie mam pretensji do organizatorów – NAPIERAJĄCY TŁUM rodziców grozi połamaniem kości. I tak – piękne sprawy sami psujemy….

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x