r e k l a m a
PolitykaWiadomości

Rada Powiatu przyjęła budżet na 2011 rok

Sesja Rady Powiatu Jasielskiego
Przyjęty został budżet Powiatu Jasielskiego na 2011 r. Rada Powiatu przyjęła budżet jednogłośnie – 22 radnych głosowało za podjęciem uchwały. Budżet przyjęto na III Sesji Rady Powiatu w dniu 30 grudnia 2010 r.
Omawiając projekt uchwały budżetowej na 2011 r. Starosta Jasielski Adam Kmiecik przedstawił, że planowane dochody budżetu wyniosą 97 525 660 złotych, a planowane wydatki 108 169 504 złotych, w tym 20 045 758 złotych stanowić będą wydatki inwestycyjne. Deficyt budżetowy w wysokości 10 643 844 złotych pokryty zostanie kredytem bankowym.
Za rozwiązaniami zawartymi w uchwale budżetowej jednogłośnie opowiedziały się wszystkie komisje Rady Powiatu. Podobnie radni zrzeszeni w klubach radnych funkcjonujących w Radzie Powiatu opowiedzieli się za przyjęciem budżetu powiatu na 2011 r. w formie zaprezentowanej przez Zarząd Powiatu.
Powiat Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

15
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
Bogdando ciekawado Platformaplatformado zająca Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Herod
Gość
Herod

Przed obradami III sesji Rady Powiatu w Jaśle w dniu 30 grudnia 2010 r. młodzież z Gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie przedstawiła Jasełka.

do ciekawa
Gość
do ciekawa

A coś ty taka ciekawa??? co cię to obchodzi? Ciekawość pierwszy stopień do piekła!!!!

do Platforma
Gość
do Platforma

Nie wiem skąd posiadasz wiedzę na temat fachowości Piekosia ale ja zgadzam się w całości z wpisem ” do do ja” i też uważam że przynajmniej namiastka sprawiedliwości powinna być bo to dzięki naciskom ś.p Zająca nie licząc się krzywdą innych lokowano Piękosia na atrakcyjnych i dobrze płatnych stanowiskach.

platforma
Gość
platforma

Co się tak czepiacie Piekosia, pracuje sobie spokojnie i fachowo. Chyba frustratom to przeszkadza.

do zająca
Gość
do zająca

Zgadzam się z Tobą.

do do ja
Gość
do do ja

Czy nie uważasz że najwyższy czas aby sprawiedliwości stało się zadość
„przydupas”(może ktoś woli rzecznik) Zająca dla zaspokojenia swoich chorych ambicji doprowadził do reorganizacji wydziału Edukacji iusunięcia wspaniałego fachowca tylko (Panią mgr Dacyl).Mam nadzie że to jest ostatnia jego kadencja jako radnego (jako przewodniczący już dostał kopa a i przewaga w ilości otrzymanych głosów nie jest tak dużą) i najwyższy czas aby zabrał się za jakąś konkretną pracę proponuję do Pana Stefanika trzcinę obrabiać.

mysticperson
Gość
mysticperson

No to pięknie panie Kmiecik i panowanie radni super po prostu ustaliliście budżet. Wytłumaczcie jak jest możliwe świadome ustalanie budżetu z deficytem?! Bo ja tego nie rozumiem aby brać kredyty bankowe na zasrany deficyt. To jest nielogiczne jak cała demokracja i ci rąbani socjaliści. JAKIE NIEDORAJDY UMYSŁOWE TAM SIEDZĄ?!

Jaś
Gość
Jaś

Dajcie spokój Piękosiowi… jak A.Z. przestanie być senatorką to posadę dyr. i kolejne pieniądze straci. Przew. Rady Gminy już nie jest i ok. 2000 zł mniej… Oj ten Tupolew zmienił ziemię… tą zimie również

zając
Gość
zając

Piękoś to nierób i bufon!

Ciekawa
Gość
Ciekawa

A co robi była naczelnik?

Poinformowana
Gość
Poinformowana

Podobno Piękosia ma zastąpić była szefowa tego wydziału i to już w najbiższej przyszłości i mam nadzieje że tak się stanie bo jest to miejsce dla fachowca .

do ja
Gość
do ja

Piękoś będzie pracował jeszcze kilka kadencji!!Dopóki mu się nie znudzi!!

czesio
Gość
czesio

sorki,a gdzie można poczytać treść w/w projektu uchwały???

Ja
Gość
Ja

Gratulacje czekam na decyzje personalne jak długo jeszcze w Starostwie będzie praował Wojtuś Piękoś ?

Bogdan
Gość
Bogdan

Piękoś niech spada!

Close
X