PolitykaWiadomości

Rada Powiatu przyjęła budżet na 2011 rok

Sesja Rady Powiatu Jasielskiego
Przyjęty został budżet Powiatu Jasielskiego na 2011 r. Rada Powiatu przyjęła budżet jednogłośnie – 22 radnych głosowało za podjęciem uchwały. Budżet przyjęto na III Sesji Rady Powiatu w dniu 30 grudnia 2010 r.
Omawiając projekt uchwały budżetowej na 2011 r. Starosta Jasielski Adam Kmiecik przedstawił, że planowane dochody budżetu wyniosą 97 525 660 złotych, a planowane wydatki 108 169 504 złotych, w tym 20 045 758 złotych stanowić będą wydatki inwestycyjne. Deficyt budżetowy w wysokości 10 643 844 złotych pokryty zostanie kredytem bankowym.
Za rozwiązaniami zawartymi w uchwale budżetowej jednogłośnie opowiedziały się wszystkie komisje Rady Powiatu. Podobnie radni zrzeszeni w klubach radnych funkcjonujących w Radzie Powiatu opowiedzieli się za przyjęciem budżetu powiatu na 2011 r. w formie zaprezentowanej przez Zarząd Powiatu.
Powiat Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
15 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Herod
Herod
2024 lat temu

Przed obradami III sesji Rady Powiatu w Jaśle w dniu 30 grudnia 2010 r. młodzież z Gimnazjum Zespołu Szkół Publicznych w Skołyszynie przedstawiła Jasełka.

Ja
Ja
2024 lat temu

Gratulacje czekam na decyzje personalne jak długo jeszcze w Starostwie będzie praował Wojtuś Piękoś ?

czesio
czesio
2024 lat temu

sorki,a gdzie można poczytać treść w/w projektu uchwały???

do ja
do ja
2024 lat temu

Piękoś będzie pracował jeszcze kilka kadencji!!Dopóki mu się nie znudzi!!

Poinformowana
Poinformowana
2024 lat temu

Podobno Piękosia ma zastąpić była szefowa tego wydziału i to już w najbiższej przyszłości i mam nadzieje że tak się stanie bo jest to miejsce dla fachowca .

Ciekawa
Ciekawa
2024 lat temu

A co robi była naczelnik?

zając
zając
2024 lat temu

Piękoś to nierób i bufon!

Jaś
Jaś
2024 lat temu

Dajcie spokój Piękosiowi… jak A.Z. przestanie być senatorką to posadę dyr. i kolejne pieniądze straci. Przew. Rady Gminy już nie jest i ok. 2000 zł mniej… Oj ten Tupolew zmienił ziemię… tą zimie również

mysticperson
mysticperson
2024 lat temu

No to pięknie panie Kmiecik i panowanie radni super po prostu ustaliliście budżet. Wytłumaczcie jak jest możliwe świadome ustalanie budżetu z deficytem?! Bo ja tego nie rozumiem aby brać kredyty bankowe na zasrany deficyt. To jest nielogiczne jak cała demokracja i ci rąbani socjaliści. JAKIE NIEDORAJDY UMYSŁOWE TAM SIEDZĄ?!

do do ja
do do ja
2024 lat temu

Czy nie uważasz że najwyższy czas aby sprawiedliwości stało się zadość
„przydupas”(może ktoś woli rzecznik) Zająca dla zaspokojenia swoich chorych ambicji doprowadził do reorganizacji wydziału Edukacji iusunięcia wspaniałego fachowca tylko (Panią mgr Dacyl).Mam nadzie że to jest ostatnia jego kadencja jako radnego (jako przewodniczący już dostał kopa a i przewaga w ilości otrzymanych głosów nie jest tak dużą) i najwyższy czas aby zabrał się za jakąś konkretną pracę proponuję do Pana Stefanika trzcinę obrabiać.

do zająca
do zająca
2024 lat temu

Zgadzam się z Tobą.

platforma
platforma
2024 lat temu

Co się tak czepiacie Piekosia, pracuje sobie spokojnie i fachowo. Chyba frustratom to przeszkadza.

do Platforma
do Platforma
2024 lat temu

Nie wiem skąd posiadasz wiedzę na temat fachowości Piekosia ale ja zgadzam się w całości z wpisem ” do do ja” i też uważam że przynajmniej namiastka sprawiedliwości powinna być bo to dzięki naciskom ś.p Zająca nie licząc się krzywdą innych lokowano Piękosia na atrakcyjnych i dobrze płatnych stanowiskach.

do ciekawa
do ciekawa
2024 lat temu

A coś ty taka ciekawa??? co cię to obchodzi? Ciekawość pierwszy stopień do piekła!!!!

Bogdan
Bogdan
2024 lat temu

Piękoś niech spada!

Back to top button
15
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x