Login
Hasło
reklama - zareklamuj się

Informacje z działu: ‘siatkówka’

1 2 3 ... 13 Następna

Siatkarze MKS “MOSiR” Jasło nadal na fali

Sobota i niedziela upłynęła pod znakiem kolejnych zwycięstw kadetów, juniorów i seniorów w podkarpackich ligach siatkówki męskiej. W sobotę drużyna MKS “MOSiR” Jasło , jako gospodarz spotkania derbowego podejmowała zespół Karpat “MOSiR” Krosno. Mecz stał na dobrym poziomie w wykonaniu zawodników jasielskich, którzy cały czas… »

Sensacyjne zwycięstwo siatkarzy MKS „MOSiR” Jasło

Juniorzy MKS „MOSiR” Jasło rozegrali w podkarpackiej lidze rewanżowy pojedynek z aktualnymi mistrzami Polski w kategorii juniorów AKS Asecco Rzeszów, odnosząc sensacyjne zwycięstwo 3:2 w setach 25:22, 22:25 18:25,27:25, 15:10. Mecz dostarczył niezmiernie dużo wrażeń. Po dwóch setach wynik był remisowy. Trzeci set rozegrany został… »

W sobotę kolejny mecz o mistrzostwo II ligi siatkówki kobiet

W minioną sobotę rozpoczęły swoje mecze w II lidze kobiet siatkarki UKS „MOSiR” Jasło. Jasielskie siatkarki awansowały do II ligi po tym jak z rozgrywek wycofał się Impel II Wrocław, który zwyciężył turniej finałowy o wejście do ligi który miał miejsce w maju br. w… »

Międzynarodowy Festiwal Sportu JASŁO 2016 – zapowiedź

W celu wymiany i integracji ludzi młodych z krajów Europy i Azji, zwiększenia integracji społecznej i kulturalnej, oraz promocji Miasta w dniach 27- 29 maj 2016 r. w Jaśle zorganizowany zostanie „Międzynarodowy Festiwal Sportu JASŁO 2016”. W ramach tego festiwalu w dniach 27.05-29.05 2016 rok, w… »

Siatkarski weekend UKS MOSiR Jasło za nami (foto)

Pracowity początek marca miały III ligowe siatkarki UKS „MOSiR” Jasło. W sobotni wieczór rozegrały swój ligowy pojedynek z AZS PWSTE SAN-Pajda Jarosław, a już w niedzielne południe wyszły na boisko na mecz rozgrywany awansem z KU AZS UR Rzeszów. GALERIA ZDJĘĆ – zobacz fotorelację Pierwszy mecz nasze… »

Siatkarski weekend 21/22.11.2015

Drugie zwycięstwo w III lidze kobiet odniosły zawodniczki UKS „MOSiR” Jasło. Dwa pierwsze sety były bliźniaczo podobne nie tylko z wyniku, ale również z ich przebiegu. Dobra zagrywka, poprawny blok i szybki kontratak doprowadzają na początku seta do 3-5 punktowej przewagi naszego zespołu. Konsekwentna gra… »

Trzy wygrane, trzy porażki UKS MOSiR

Trzy wygrane i trzy porażki to bilans siatkarek UKS „MOSiR” Jasło w miniony siatkarski weekend. PODKARPACKA III LIGA KOBIET AZS PWSTE SAN-Pajda Jarosław – UKS „MOSiR” Jasło 3:2 (25:14, 17:25, 25:22, 25:27, 15:13) Wyrównany mecz, dobra gra zagrywką i blokiem, gorzej wyglądało przyjęcie, co miało wpływ na mniej skuteczny… »

Pięć meczów, pięć zwycięstw UKS MOSiR

Pięć meczów, pięć zwycięstw – to bilans zespołów UKS “MOSiR” Jasło w miniony weekend. PODKARPACKA III LIGA UKS “MOSiR” Jasło – UKS 15 Polonia Przemyśl > 3:0 (25:14, 25:21, 25:18) Od pewnego zwycięstwa 3:0 w pierwszym swoim spotkaniu rozpoczęły nowy sezon III ligowe siatkarki UKS „MOSiR” Jasło…. »

Młodziczka UKS “MOSiR Jasło” w szerokiej kadrze Polski

Podczas Turnieju Nadziei Olimpijskich dziewcząt w Spale, który został rozgrywany od środy do piątku w tamtejszym Ośrodku Przygotowań Olimpijskich COS powołano szeroką kadrę Polski w kategorii młodziczek. W czasie uroczystej ceremonii zamknięcia turnieju powołania wręczył dyrektor Szkoły Mistrzostwa Sportowego Polskiego Związku Piłki Siatkowej i Członek Zarządu… »

1 2 3 ... 13 Następna
Poleć artykuł znajomemu
zamknij (x)
Wpisz e-mail znajomego
Twoja wiadomość
Wprowadź kod z obrazka
© Jaslonet.pl 2008-2018 | Kontakt: tel. 500 145 189, e-mail: redakcja | regulamin | reklama w portalu | patronat medialny