Wygrana 1:0 z Partyzantem Targowiska w meczu wyjazdowym XXV kolejki

Wygraną 1:0 zakończyło się dzisiejsze wyjazdowe spotkanie, w którym Nasz zespół mierzył się z Partyzantem Targowiska.
Pierwsze 45 minut to nieliczne ataki z obu stron, a obrona gospodarzy nie pozwalała na rozwinięcie skrzydeł naszym napastnikom.

Mimo, iż to Czarni mieli przewagę to do szatni piłkarze schodzili przy wyniku 0:0. Druga połowa rozpoczęła się od zdecydowanych ataków Naszej drużyny. W 55 minucie Czarni wychodzą na prowadzenie za sprawą Muni, który technicznym strzałem z lewej nogi pokonał bramkarza gospodarzy.

Kilka minut później Czarni mogli podwyższyć prowadzenie, lecz Stelmach nie miał szczęścia, a piłka po jego strzale trafiła w słupek. Do końca meczu wynik nie uległ zmianie i to Czarni dopisują kolejne 3 punkty do swojego konta.

Partyzant Targowiska- JKS Czarni 1910 Jasło 0:1 (0:0)
0:1 Munia 55′
Czarni: Cyran – Borowiec, Nabożny (87′ Urban), Dziobek, Dziedzic, Wójtowicz, Wietecha (46′ Chrząszcz), Stelmach, Munia, Szopa (65′ Blok), Kulig (83′ Jamuła)