r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Akademia Piłkarska Jasło zwycięzcą turnieju w Krośnie

10 stycznia 2015 roku w Krośnie został rozegrany jubileuszowy 25 turniej o Puchar Prezesa OZPN Krosno. W tym roku na starcie stanęło 7 drużyn z rocznika 2002. Miłą niespodziankę sprawili zawodnicy AP Jasło wygrywając turniej.

Akademia Piłkarska Jasło zwycięzcą turnieju w Krośnie

W pierwszym meczu wygrywamy 21:1 z dobrze grającą drużyna Przełomu Besko /J. Bugała, M. Madejczyk/.W drugim meczu mimo kilku świetnych sytuacji remisujemy 0:0 z Ekoballem Sanok. W trzecim spotkaniu zagraliśmy najsłabszy mecz w tym turnieju. Po bramce P. Stasiaka wygrywamy 1:0 z Orzełkami Brzozów.

W kolejnym spotkaniu gramy z faworytem turnieju Karpatami MOSiR Krosno. Po zaciętym meczu w którym obie drużyny miały swoje sytuacje remisujemy 0:0. W 5 spotkaniu wygrywamy po świetnej grze 2:0 z reprezentacją OFZ Presov /2 bramki J. Bugała/. W ostatniej kolejce spotkań wygraliśmy po bramce M. Madejczyka 1:0 z Koniczynką Krosno zapewniając sobie zwycięstwo w turnieju. Turniej stał na dobrym poziomie a o wynikach większości spotkań decydowała jedna strzelona bramka.Gratulujemy naszym zawodnikom i trenerowi D. Kardasiowi dobrego występu w Krośnie.

Rodzicom dziękujemy za pomoc w zorganizowaniu transportu. Nasza drużyna w nagrodę będzie w marcu reprezentować Okręgowy Związek Piłki Nożnej w Krośnie na turnieju w Presovie. Skład AP Jasło: Jakub Betlej, Jakub Sokołowski, Karol Rzońca, Patrik Sypień, Szymon Iskrzycki, Jakub Bugała, Piotr Stasiak, Michał Madejczyk, Hubert Wanat, Trener Damian Kardaś.

Końcowa tabela turnieju:
1.AP Jasło
2.Karpaty MOSiR Krosno
3. Przełom Besko
4. Koniczynka Krosno
5. OFZ Presov
6. Ekoball Sanok
7. Orzełki Brzozów

AP Jasło

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Dodaj komentarz

avatar
  Subscribe  
Powiadom o
Close
X